Online Danışmanlık

Merhabalar!

Öncelikle Fitcheck online beslenme danışmanlığıma gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim!

Online diyet sistemi nasıl çalışır?
Online diyet sistemi birebir görüşmemize ihtiyaç olmadan sanal ortam üzerinden takip ve düzenleme gerçekleştirdiğim bir sistemdir.

Danışmanlık hizmetim 4 hafta sürmekte ve bu süreçte 4 defa zoom üzerinden görüntülü veya telefon aracılığı ile sesli bir randevu gerçekleştirmekteyiz.

İlk görüşmemiz yaklaşık 45dk-1 Saat kadar sürmekte. Sizi daha yakından tanıyabilmem, yaşam tarzınızı, alışkanlıklarınızı, hikayenizi, hedef ve isteklerinizi doğru anlayıp doğru analiz edebilmem ve size en uygun beslenme listesini tasarlayabilmem için çok önemli bir görüşme. Sonrasında haftada bir gerçekleştireceğimiz kısa kontrol görüşmeleri ise listenizi revize edebilmem ve haftalık sonuçlarımızı değerlendirebilmem için gerekli olan görüşmeler.

Bu süreçte öncelikle öğreneceksiniz. Endişeniz olmasın sürekli size destek vereceğim ve bir listeyi dayatmak yerine listenizi sizin özgürlüklerinize bırakıyor olacağım ki ilerleyen süreçlerde destek almadan da devam edebilin.

Randevularımızın yanı sıra 4 haftanın Pazar  günleri hariç her günü bana mail veya whatsapp üzerinden ulaşabilir ve her konuda danışabilirsiniz.

Online beslenme danışmanlığında nasıl kilo takibi yapacağız?

Çok basit! Tek ihtiyacınız güvendiğiniz bir ev tartısı ve bir mezura. Haftalık tartı ve bel-kalça mezura ölçümleri bize ihtiyacımız olan bilgileri verecek. Randevu günümüzün sabahında aç karna ve lavabo sonrası bu ölçümleri gerçekleştirip bana mesajla bildirmeniz yeterli.

Güvendiğiniz bir tartınız ve mezuranız yoksa ben sizlere iletiyor olacağım. Sepetinize eklemeyi unutmayın 

Bu süreç sağlığınız için çok önemli bir yatırım, dolayısıyla benim için haftalık sayısal değerlerden de önemlisi sizin keyifle sağlıklı beslenmeyi öğreniyor olmanızdır! Sayısal değerlerin bize ayak uydurması da bunun yanında güzel bir bonus tabii!

Ya planlar değişirse?

Listeniz size ulaştı ama o hafta sürpriz bir seyahat, kutlama, veya o gün spontane bir brunch planı karşınıza çıktı. Veya sadece o an elinizdeki gıdaları listenize uydurmak durumundasınız. İşte böyle durumlar için ben her an telefonun öbür ucundayım. Mail veya whatsapp üzerinden her türlü sorunuz için 4 hafta boyunca Pazar günleri hariç her gün bana ulaşabiliyor olacaksınız. Gerekirse randevu günümüzü erkene çekebilir, değiştirebilir, gerekirse minik acil müdahalelerde bulunabiliriz!

Hadi hemen başlayalım!

Gösterilen sonuç sayısı: 1